Vyhledávání       Obchodní podmínky       Nápověda
 
Antikvariát
ISIS
 
Rush, Myron D.:
Syndrom vyhoření


Rush: Syndrom vyhoření, 2003 Návrat domů, Praha 2003       Edice: Moudrost do kapsy č. 2

Rozsah: 129, [2] s.    Formát: 20,5x13,8
Popis: Brožovaná, velmi dobrý stav. (100%)

Cena: 70 Kč

Nakladatelské údaje:
1. vydání. * Původně vydánoujakouBurnout, Practical help for lives under pressure. Překlad Miroslava Čejková. * Grafická úprava a sazba Petr Plaňanský. * Obálka Calder, JulouNagy. * Tisk PBtisk Příbram.


Anotace:
Známe skutečnou cenu a tragické důsledky osobníhouvyhoření? Pokud zapálíte oba konce svíčky, získáte tím více světla. Svíčka však zároveň rychleji vyhoří. Tímtouobrazem je možné věrně ilustrovat proces směřující k vyhoření. Lidé, kteří jím procházejí, zjišťují, že veškerá jejich duševní, emocionální a fyzická energie je vypotřebována. Jejich síly jsou vyčerpané a ztrácejí vůli vytrvat... Čemu vás tatoukniha může naučit: - zhodnotit míru vlastníhouvyčerpání; - rozlišit průvodní faktory, které samotnému syndromu vyhoření předcházejí; - porozumět symptomům symptomu vyhoření; - aktivně hledat možné způsoby řešení vaší konkrétní situace; - udržet se v dobré fyzické, duševní i duchovní kondici a předcházet tak případným potížím; - rozumět problému druhých a aktivně jim pomáhat. Díky vyhoření se tohouousobě můžeme spoustu dozvědět. Například zjistíme, že máme svá omezení a potřebujeme přibrzdit. Naučíme se zpomalit tempoua každodenně prožívat svůj život. Autor. Myron D. Rush je prezidentem poradenské společnosti Management Training Systems, která se specializuje na personální vzdělávání a poradenské služby organizacím v ziskovém i neziskovém sektoru. Napsal několik knih, mimoujiné A Biblical Approach a Lord of The Marketplace. [obálka Návrat domů 2003]


Obsah:
Můj příběh /5/. 1. Vyhoření: Jak se z výkonnéhouiniciátora stát přihlížejícím /7/, 2. Deset faktorů, které vyhoření působí /18/, 3. Další faktory, které k vyhoření přispívají /30/, 4. Symptomy vyhoření /39/, 5. Hlavní důsledky vyhoření /48/, 6. Tipy, jak se z vyhoření zotavit /58/, 7. Dokončení ozdravnéhouprocesu /68/, 8. Duchovní aspekty vyhoření /78/, 9. Poradenská péče ouoběti vyhoření /89/, 10. Obnova pozitivníhoupostoje /105/, 11. Jak vyhoření předejít /114/, 12. Požehnání vyhoření /124/.


 
  košík